Home Uncategorized Jam 50 vjeqare nga Gjilani jetoj e vetme ne banes kerkoj….

Jam 50 vjeqare nga Gjilani jetoj e vetme ne banes kerkoj….

333
Advertisement

Jam 50 vjeqare nga gjilani e divorcuar femij nuk kam kam qen e martume 5 vite jam nda vllezrit i kam prishtin vetem nje moter e kam ne gilan .jam e pamvarur punoj vet dhe e mbaj veten por jeta spi jetohet pa diken nuk jam e shoqrushme nuk kam shoqri shum kerkoj dikan deri ne moshen 55 vjeqare qe asht serjoz dhe qe jeton pernedim dhe qe i ka kushtet qe nuk ka femij….