Home Uncategorized Jam 46 vjeqare nga Prishtina e ndar jetoj vetem ne banes kerkoj….

Jam 46 vjeqare nga Prishtina e ndar jetoj vetem ne banes kerkoj….

202
Advertisement

Pershendetje jam 46 vjeqare e ndar nga burri jetoj e vetme ne prishtin kerkoj diken per martes serjoz mosha deri 50 vjeqare te mos jet xheloz dhe te jet serjoz.Te mos ket femij sepse skam koh mu mirr me femij perparsi ata qe jetojn ne ch.kush asht interesum le tum shkrun.