Home Uncategorized Jam 32 vjeqare nga ferizaji kerkoj diken per martes…

Jam 32 vjeqare nga ferizaji kerkoj diken per martes…

151
Advertisement

jam teuta nga ferizaji 32 vjeqare jetoj me prind punoj ne nje qender tregtare mosha ime nuk asht qe po tutem po jes pa martu por dua edhe un ta gjej dikan si kejt shoqet e mija.

Kerkoj diken deri ne moshen 40 vjeqare te jet serjoz dhe mos te jet xheloz dua diken qe jeton perendim

Ju lutem vetem serjoz me shkruni.