Home Uncategorized I fundit! Vetura bie nga lartësia në kthesa, raportohet për tre persona...

I fundit! Vetura bie nga lartësia në kthesa, raportohet për tre persona të p la gosur, dy janë rëndë

39
Advertisement

Tre persona raportohet se kanë mbetur të pl a gosur mbrëmjen e sotme në Llogara. Bëhet me dije se mjeti me të cilin udhëtonin këta shtetas ka dalë nga rruga në një nga kthesa e Llogarasë dhe ka rë në nga një lartësi e madhe.

Emrat e personave të lën duar dhe shkaqet e aks ide ntit nuk dihen ende.

Drejt vendngjarjes është nisur Policia dhe ambulanca e spitalit të Vlorës. Dy prej personave të lën d uar raportohet se janë në gjendje të r ëndë për je tën. Ata kanë marrë d ëm time në pjes ëtë ndryshme të tr upit për shkak të rrokullisjeve që ka bërë mjeti.

Vijon…