Home Uncategorized Jam 48 vjeqare jam e divorcuar jetoj ne zvicerr kerkoj diken per…

Jam 48 vjeqare jam e divorcuar jetoj ne zvicerr kerkoj diken per…

147
Advertisement

Jam 48 vjeqare me prejardhje nga Kosova jetoj ne zhenev jam e divorcuar kam dhe nje vajz 5 vjeqe me vete.

Ish burri asht martu me nje thuaj dhe me at skam me probleme pos qe vjen e merr qiken qdo dy jav

Kerkoj diken serjoz deri ne moshen 60 vjeqare te jet serjoz dhe faniljar mos te ket femij ok

Ju qe jini te intetesuar me shkruni nuk du hajgare