Home Uncategorized Arrestohen një femër dhe një mashkull në Gjilan për marrje me prostitucion

Arrestohen një femër dhe një mashkull në Gjilan për marrje me prostitucion

46
AdvertisementDy persona kanë përfunduar në pranga në fshatin Livoq të Gjilanit, një femër e një mashkull.

Sipas raportit policor, ata dyshohen për prostitucion.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit të dyshuarve të t’ju shqiptohet fletëparaqitje për kundërvajtje dhe të njëjtit të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Detaje tjera nuk janë dhënë.