Home Uncategorized Veturës së Policisë në Prishtinë i del tymi

Veturës së Policisë në Prishtinë i del tymi

42
AdvertisementSot gjatë ditës është raportuar për një veturë e cila është kapluar nga tymi në Prishtinë, duke shkaktuar kolona të gjata.

Rast pothuajse i njëjtë ka ndodhur edhe me një veturë të Policisë së Kosovës, tek rrethi i njohur si ‘rrethi te Ismeti’ në Prishtinë.

Në redaksinë e Gazetës Express ka ardhur një video, ku shihet vetura e Policisë, e parkuar para një dyqan ushqimesh dhe ku shihet teksa del tym.