Home Uncategorized LAJM I FUNDIT/ Tronditet sërish vendi, të shtëna me ar/më

LAJM I FUNDIT/ Tronditet sërish vendi, të shtëna me ar/më

59
Advertisement

Plas ar ma në Korçë. Një s herr mes dy kushërinjve ka degjeneruar në përdorimin e ar mës së zjar rit, në fshatin Pogdorie të Korçës.

Fillimisht konflikti ka nisur verbalisht, e më pas njëri prej tyre ka qël luar me pu shkë, por fatmirësisht nuk ka të pl agosur.

Autori Ervin Gura u ar restua nga policia ndërkohë që po vijojnë hetimet për ngjarjen.

Mësohet se kushërinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta dhe ngjarja ka ndodhur afër banesës së autorit.