Home Uncategorized KUJDES qytetarë! Nëse e bëni këtë gabim, ja çfarë gjobe ju pret...

KUJDES qytetarë! Nëse e bëni këtë gabim, ja çfarë gjobe ju pret !

39
Advertisement

150 euro gjobë dhe hiç më pak 3 muaj nuk do të ketë të drejtë të drejtojë makina personi i cili sot gjatë ditës tejkaloi në vijen e plotë përgjatë magjistrales Prishtinë- Podujevë.

E reagimi i zyrtarëve policer Kosovar për këtë rast ka qenë i jashtëzakonshëm.

Këta të fundit për më pak se një orë kanë arritur që ta gjejnë ngasësin e veturës.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i policisë së Kosovës, pas publikimit të lajmit nga IndeksOnline, duke identifikuar shoferin i cili ngiste po të njëjtën makinë duke e gjobitur.