Home Uncategorized Jam 49 vjeqare jetoj ne Kosovë jam e ndar nga burri kerkoj….

Jam 49 vjeqare jetoj ne Kosovë jam e ndar nga burri kerkoj….

196
Advertisement


Jam 49 vjeqare jetoj ne kosov e divorcuar jam pa femij kerkoj diken per lidhje serjoze qe jeton ne ch qe i ka kushtet dhe te jet i sjellshum tja dij vleren dashuris

Mosha deri ne 60 vjet te mos jet femij ok

Kush asht i interesum me shkruni ku e shof te arsyshme e kthej klm