Home Uncategorized Jam 43 vjeqare jetoj ne Suedi jam e divorcuar kerkoj….

Jam 43 vjeqare jetoj ne Suedi jam e divorcuar kerkoj….

172
Advertisement

Jam me preardhje nga kosova jetoj ne suedi kam qen e martume jam nda nga burri kerkoj diken per lidhje martesore mosha deri ne 50 vjeqare

Me ish burrib jemi nda se nuk kemi pas femij jemi nda pa probleme dhe nuk e pengojm njeri tjetrin

Kerkoj diken qe asht i intetesum ja baj letrat me ardh me jetu ketu suedi kam punen time banesen gjitha rregull kush asht i intetesum le tum shkrun veten serjoz