Home Uncategorized LAJM I FUNDIT/ Aksi dent fat’al në vend, 20-vjeçari përplas për vde...

LAJM I FUNDIT/ Aksi dent fat’al në vend, 20-vjeçari përplas për vde kje një person

24
Advertisement

Një aksi dent me vjedhje ka ndodhur pasditen e sotme në zonë e Sukthit në Durrës. Një 72-vjeçare, e cila ishte këmbësore është përplasur nga një makinë tip ‘BMW’ duke i shkaktuar vde kjen e menjëhershme.

20-vjeçari A. A. duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksid entuar për vde kje këmbësoren  N. L., 72 vjeçe, ndërsa nuk dhen ende rrethanat e ngjarjes.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici, ndërsa ka rezultuar se ai nuk ka konsumuar alkool.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksid entit.