Home Uncategorized Jetoj ne Zvicerr Dua djal per martes serioz, ia baj letrat dhe...

Jetoj ne Zvicerr Dua djal per martes serioz, ia baj letrat dhe banesen…

130
Advertisement

Jam 26 vjecare dhe kam lindur dhe jetoj ne Berne te Zvicres bashje me familje jam me prejardhje nga rrethi i Ferizajit dhe qe tani mbasi jam e punesuar dhe kam banesen time dua te takohem me ndonje djal qe ka qellimenserioze me mua ashtu me ja qu ne vend amanrtin babit veq djal shqi ptar me mar edhe ashtu do te veproj me kto te hu ajt nuk dua jan shum te ftoft te larget ban be se skan ndenja e e mocione po as qe din te duan bile kam shjm shoqeri dhe e shof se sjan ato per mar tes un dua nje djal qe te me doje shum jo per vizen e dokum entet ppr per ket qe jam jam shum e sinqert.Mosha deri ne 40 vjeqar ju lutem vetem ju serjoz me shkruni.