Home Uncategorized Jam 53 vjeqare e ndar nga burri jetoj ne kosovë kerkoj diken...

Jam 53 vjeqare e ndar nga burri jetoj ne kosovë kerkoj diken për….

204
Advertisement

Jam nga prishtina 53 vjeqare kam qen e martuar kam jetu ne ch tani jam kthy jetoj ne ks.

Me ish burrin nuk kan pas femij keshtu qe ati i kam leju te martohet dhe tash aj u martu ka kriju familje dhe nuk kam as kontakte as probleme me to

Jeta nuk po jetohet vet rri me moter ne banes po kam nevoj per diken qe asht serjoz familjar por mos te ket femij me vete deri ne moshen 60 vjeqare

Perparsi kan ata qe jetojn ne ch dhe ata qe i kan kushtet e mira kush asht i intetesum le tum shkrun…