Home Uncategorized Jam 30 vjeqare e ndar nga burri kerkoj….

Jam 30 vjeqare e ndar nga burri kerkoj….

146
Advertisement

Jam nje grua ne te tridhjetat dhe e ndar nga burri qe gati nje vite. Jetoj vetem ne banesem time dhe nuk kam femij. Arsyeja e ndarjes nga burri ishte tradhetia ime dhe deshira e madhe per te ber qejf gjate gjith kohes dhe me kend mu jepke rasti. Jam ne kerkim te meshkujve qe kan

pasion per jeten kan gjendje te mire dhe we jan ne gjendje te me knaqin fort dhe pa obligime.aspak nuk ju pengoj nejeten e tyre, vetem dua te kenaqi veten duke
kaluar nete te nxehta dhe me plot afsh.me se shumti dua kur flasin fjal te pista dhe me detyrojn tju behem skllave e deshirave te tyne .