Home Uncategorized Jam 46 vjeqare e divorcuar jetoj ne perendim kerkoj….

Jam 46 vjeqare e divorcuar jetoj ne perendim kerkoj….

123
Advertisement

Jam 46 vjeqare jetoj ne gjermani me burr kam qen e martume 10 vite jam nda dy femij kam tek burri pergjigjsi per ta nuk kam me ish burrin nuk kam probleme kerkoj diken per lidhje serjoze mosha deri ne 50 vjeqar

Dua tjet serjoz familjar jo i rrugve te kqija dhe te mos ket femij…kerkoj vetem serjoz