Home Uncategorized E rrethuar me meshkuj në kostume, Luana Vjollca shfaqet joshëse në veshjen...

E rrethuar me meshkuj në kostume, Luana Vjollca shfaqet joshëse në veshjen me print leopardi

35
Advertisement

Luana ka postuar imazhe në Insstagram

Luana Vjollca njihet si njëra ndër artistet më të dashura të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale me publikime të ndryshme prej ku edhe jo rrallë herë josh ndjekësit.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe ku erdhi me veshjen e ngushtë të markës luksoze Philip Pleinn në të cilat theksoi linjat trupore të bujshme mjaft shumë teksa rrethohej nga shumë meshkuj në veshje me kostum të zi.

Nuk dihet ende se a po bëhet fjalë për ndonjë bashkëpunim mes këngëtares dhe brendit botëror apo Luana ndau imazhe me veshjen nga klipi i ri.

Ajo pranoi qindra komente pozitive poshtë imazheve duke e komplimentuar atë për paraqitjen.