Home Uncategorized 49 vjeçarja që duket si një 30 vjeçare

49 vjeçarja që duket si një 30 vjeçare

7
Advertisement

Brooke Burke (49) ka pozuar në bikine të verdha në Malibu derisa duket se është në një formë të jashtëzakonshme, pas 28 dite ushtrime dhe dietë. “Është vera e dobësimit”, ka shkruar ajo

Brooke Burke ka treguar trupin e saj të mahnitshme derisa është parë duke i shijuar brigjet e Malibusë.

Veterania “Dancing Ëith the Stars” ka treguar barkun e saj të sheshtë dhe muskujt e formuar në duar dhe këmbë derisa ka pozuar në bikine në San Lorenzo.

Në legjendën e saj në Instagram ajo ka shkruar se është në formë pas disa ushtrimeve dhe një diete dhe se ajo ka arritur qëllimet e saj që të jetë në formë. /GazetaExpress/