Home Uncategorized Mes dhímbjesh dhe lotësh i jepet lamtumira e fundit familjes katër anëtarëshe...

Mes dhímbjesh dhe lotësh i jepet lamtumira e fundit familjes katër anëtarëshe nga Shtimja (FOTO)

43
Advertisement


Mes dhembjesh e lotësh iu dha lamtumira e fundit familjes katër anëtarëshe së Naim Ramadanit, të cilët ndërruan jetë të dielën në mesditë, në një aksident rrugor në fshatin Koshare, raporton Kosova24.

Ata u varrosën sot në praninë e mijëra personave, ku ia dhanë lamtumirën e fundit.

Viktimat e familjes Ramadani:

Naim Ramadani 39-vjeç, Xhevrije Ramadani 60-vjeç, Sabrije Ramadani 32-vjeç, Yll Ramadani 10-vjeç./Kosova24