Home Uncategorized Jam e ndar nga burri dhe dua te nis nje lidhje te...

Jam e ndar nga burri dhe dua te nis nje lidhje te re

189
Advertisement

Me vendbanim jam nga Ferizaji dhe me ish burrin kam denjur vetem nje vit dhe u ndam pasi ai ishte shum xheloz dhe me malltretonte, nkeherit midis priahtines vetem per nje fjal me ka rehh dhe krejt s henja me pat be, sedij si pata fatin te largohem nga ai ishte agresiv dhe papuntor, gjith

diten endej lokaleve a naten me malltretonte prandaj dua ti hakmerem atij per fjitha rastet qe me.qonte me.zor me qen e tija she kir nuk doja me rrehte egersira mendonte se ashtu dashurohetgruja me ja fut dhe gjate gjithe kohes me.e ofendu dhw fiej ne moshe jam shum e re prandaj dhe kiahte inatin ppr un sja huqi aspak dua te njoftohem me njerez te mire jo xheloz qe te kenaqemi bashke eshe nese ska diqak serioze me shiju momente bashke qe dy vjet skam qen me.burre dhe shum kam nevoj ju lutem me.kontaktoni me shkruni….