Home Uncategorized Jam 38 vjeqare nga ferizaji e divorcuar kerkoj …..

Jam 38 vjeqare nga ferizaji e divorcuar kerkoj …..

26
Advertisement

Jam suzi nga feeizaji 38 vjeqare e divorcuar kam qen e martume 3 vite jam nda nga burri kam dhe nje femij te moshes 5 vjeqare me vete

Me ish burrin nuk kam probleme pasi ai asht martu prap djalin e shef ni her muj aj sum pengon ish burri me gjet dikan

Kerkoj dikan qe asht serjoz dhe qe i ka kushtet per martes qe si prish pun pse une e kam nje femij vetem nuk du qe edhe aj te ket femi sdu mi perzi mosha deri ne 45 vjeqar vetem serjoz ju lutem