Home Lajmet E dhimbshme: Naim Abazi kishte filluar të linte amanete, pasi ishte dyshuar...

E dhimbshme: Naim Abazi kishte filluar të linte amanete, pasi ishte dyshuar se vuan nga kanceri

54
Advertisement

Naim Abazi kishte filluar të linte amanete, pasi ishte dyshuar se vuan nga kanceri.

Këngëtari i njohur shqiptar Naim Abazi në një intervistë në RTV Dukagjini ka shpalosur shumë gjëra nga jeta e tij.

Ai kujtoi një moment kur mjekët kishin dyshuar se është i prekur nga kanceri.

Mes shumë emocioneve ai u shpreh se ato ditë ishin ditë tmerri dhe që nga mendimi se po vdiste, kishte nisur të linte edhe amanete.

Rrëfimi e plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë.