Home Uncategorized Jam 40 vjeqare jetoj ne prishtin kerkoj diken per lidhje serjoze

Jam 40 vjeqare jetoj ne prishtin kerkoj diken per lidhje serjoze

152
Advertisement

Pershendetje jam vlora nga prishtina jam 40 vjeqare duket se koha mka ik me gjen partnerin e jetes kshtu qe me kan po dal spo mpelqen po du me gjet dikan qe i ka kushtet e mira dhe qe jeton ne ch.

Une jam singell skam qen kurr e martume kerkoj qe edhe partneri te jet i till

Te jet i bukur jo xheloz te ket kerr pare sedu fukara ok

Kush asht i interesum le tum shkrun.