Home Uncategorized NGJARJE E RËND; Vret me thik ish gruan dhe fëmijun 9 vjeq….

NGJARJE E RËND; Vret me thik ish gruan dhe fëmijun 9 vjeq….

73
Advertisement

Bethany Vincent u gjet e pajetë pasi fqinjët dëgjuan një fëmijë duke bërtitur në shtëpi në Louth, Lincs.

Edhe djali 9 -vjeç u që llua me thi kë.

Gruas ia mori jetën ish-i dashuri. Ai bërtiti me të madhe: Me leni të hyj dhe i mori jetën Bethany-t.