Home Uncategorized Ky lojtar shenoi gol dhe shkoi t’a puthte te dashuren e tij,...

Ky lojtar shenoi gol dhe shkoi t’a puthte te dashuren e tij, por u be gazi i botes per kete arsye!

62
Advertisement

Ky është momenti qesh. arak kur Wanderson Cristaldo Farias shkoi te shkallët e stadiumit mbrapa portës për të p.uthur të dashurën pasi shënoi, por vetëm kur u rikthye në fushë mori vesh se goli ishte anuluar.

Braziliani është bërë gazi i botës kur mendoi se kishte arritur të zh.bll okonte rezultatin për skuadrën Bullgare të Lidogorets në nd.esh jen e kategorisë së parë ndaj Slavia Sofia.

Nde.shja përfundoi 0-0 dhe Wanderson ishte tepër i më.ritur pasi goli i tij, i cili më pas doli i rregullt, mund ta kishte ngjitur ekipin e tij në vend të parë.