Home Uncategorized HABIT ; Mami 55 vjeqare e divorcuar ta kisha gjet diken...

HABIT ; Mami 55 vjeqare e divorcuar ta kisha gjet diken deri ne moshen….

212
Advertisement

Burri me vdiq ne aksident i kam dy djem e nje vajz te gjith te martuar une jam vjeqare po pom vjen turp me ju than fmive se kam nevoj per diken

Jam shum e bukur trupin e kam mbajt gjith veten jam si princesh jam ne pun por jeta vet spo jetohet.

Jetoj ne kosov ne pun koleget me ngucin sepse e din qe jam vejushk dhe e din qe me mungon jeta seksuale po qysh me mujt mu bind fmin per ket gje

Me vajzen e vogel kam fol ni her mka than mami mos naj merr ftyren e vlaut mos ja permen se tqet pi shpis.

Spi jetohet vet ta kisha gjet diken deri ne moshen 60 vjeqare ndoshta isha martu ….