Home Uncategorized U martuan kur ai ishte 17-vjec dhe ai 51-vjece: Cifti i lumtur...

U martuan kur ai ishte 17-vjec dhe ai 51-vjece: Cifti i lumtur bën 18-vite martesë, menduan se do ndahemi

37
Advertisement

Një çift i lumtur që u martuan bashkë kur ajo ishte 51-vjeç dhe ai vetëm 17, festojnë së shpejti 18-vjetorin e martesës.

I'm 36 and my wife is 70...but it's true love' | Harwich and Manningtree Standard

Martesa e tyre zgjati edhe pse shumë nga familjarët dhe miqtë e tyre ishin të sigurt se do të ndodhte e kundërta.

Adoleshenti Jay Barham dhe 51-vjeçarja Linda, nënë e dy fëmijëve e divorcuar, ranë në dashuri në vitin 2000 në Hardcourt, Essex edhe pse kanë 31 vite diferencë mes tyre.

Linda, e cila ka një djalë sa mosha e bashkëshortit të saj, po i jepte mësime për drejtimin makinës në momentin që dyshja ndanë me njëri-tjetrin një puthje spontane. Një vit më vonë ata u martuan pas një romance e cila tro n di ti shumë prej të afërmve dhe miqve të tyre.

Pas 18 vitesh martesë, Jay është 36-vjeç ndërsa bashkëshortja e tij Linda është 69-vjeç dhe të dy deklarojnë që janë më të lumtur se kurrë.

Mum who married 18-year-old toy boy defends their 33 year age gap - Daily Record