Home Uncategorized Jam 42 vjeqare kam qen e martume jam ndar femij nuk kam...

Jam 42 vjeqare kam qen e martume jam ndar femij nuk kam kerkoj…

250
Advertisement

Pershendetje jam linda 42 vjeqare jetoj ne prishtin kam qen e martume jam nda nga burri femij nuk kam kam qen e martume 2 vite ne nje familje te poshter

Mkan majt si robresh skam pas aani drejt nat shpi masandej as femi sun bana mlojshin fajtor mu burri pa ba kurr analiz veq mem shti mu nda.

Dikur sun durova dhe mas dy vite martes u ndava kerkoj diken serjoz deri ne moshen 45 vjeqare vetem te mos ket femij perparsi kan ata qe jetojn ne ch

Ju lutem vetem serjoz me shkruni