Home Uncategorized Jam Singell 40 vjeqare jetoj ne Gjermani kerkoj…

Jam Singell 40 vjeqare jetoj ne Gjermani kerkoj…

132
Advertisement

Jam single dhe as sesi nuk po mund te knaqem ne dashuri,jam ndare nga burri dhe nuk kam asnje pune me ish burrin tim.Jetoj dhe punoj ne Gjermani dhe jam ne kerkim te nje mashkulli per lidhje me mua ose bashkjetes.Cili do qe je ti qe po e lexon kete hallin tim mendo pak edhe per gje.ndjen ne te cilen gjendem. E ne qofte se ke ndonje shok apo

mik qe mendoni se mund te lidheshima, ateher njoftoje, ashtu qe te kam mundesi qe te zgjedhiat qe mendoj se me pe lqen. Te gjitha Liket dhe komentet do ti shikoj me kujdes dhe ata qe me duken me interesant dhe terheqes, ateher do te ju lajmrohem..!!