Home Uncategorized Postonte foto me pullë të kuqe në internet/ Nëna 44-vjecare merr më...

Postonte foto me pullë të kuqe në internet/ Nëna 44-vjecare merr më qafë fëmijët me veprimin e saj

52
Advertisement

Modelja e rrjetit të njohur “OnlyFans”, njëkohësisht nëna e tre fëmijëve, Crystal Jackson, pr.ete.ndon se fëmijët e saj janë dë. b.u.ar nga shkolla katolike për shkak të llogarisë së saj në internet. Sipas asaj që shkruan DailyMail, nëna pre.ten.don se dë .bi.mi ka ardhur pa arsye dhe deri më tani mësohet se ankesa është bërë nga familjarët e nxënësve të tjerë, të cilët kanë zbuluar llogarinë e 44-vjeçares.

Në llogarinë e Jackon shihen foto të nx. eh .ta dhe pro.vo. ku.ese, por gruaja shprehet se gjithçka bëhet për të fituar para dhe kjo nuk duhet të ndikojë aspak tek fëmijët. Jackon filloi të postonte foto se ksi në faqen e internetit në 2019 për të njoftuar martesën e saj me burrin Chris, i cili e mbështet plotësisht karrierën e saj fitimprurëse në “OnlyFans”.