Home Uncategorized Jam 36 vjeqare nga Gjilani kam qen e fejuar jam ndar kerkoj...

Jam 36 vjeqare nga Gjilani kam qen e fejuar jam ndar kerkoj diken…

176
Advertisement

Jam 36 vjeqare nga gjilani kerkoj diken per martes kam qen e fejume ni vit jam nda.

Ai ka jetu jasht dhe u arsytu se nuk po munet me mi ba letrat dhe jemi nda.

Jam tip xheloze i urrej rrenat burri du me gjet per veti

kerkoj diken deri ne moshen 40 vjeqare te jet serjoz perparsi kan ata qe jetojn ne ch…