Home Uncategorized Jam 42 vjeqare jam lind e rrit fshat tani jetoj në qytet...

Jam 42 vjeqare jam lind e rrit fshat tani jetoj në qytet koha mka lan mbrapa kerkoj diken…

148
Advertisement

Pershendetje jam teuta nga prishtina 42 vjeqe singell kurr skam qen e martume kam jetu ne fshat dhe jeta me ka lan mbrapa

Kerkoj diken qe asht serioz qe jeton ne qytet perendim ose ne prishtin qe i ka kushtet se boll kam hek

Dua qe mos te me lendoj te jet serjoz dhe mos te ket qen i martum kurr.

Mosha deri ne 45 vjeq…