Home Lajmet Jam 40 vjeqare e divorcuar jetoj ne Gjermani kerkoj diken…

Jam 40 vjeqare e divorcuar jetoj ne Gjermani kerkoj diken…

152
Advertisement

Jam 40 vjeqare jam nga gjermania jam e ndar femij nuk kam punen e kam banesen time kerkoj diken pet martes serjoz

Te mos jet i rrugve te kqija te jet serjoz dhe besnik

mosha 40-45 kush asht i intetesum me shkruni