Home Lajmet Ndizet alarmi në Kuvend, s’dihet çfarë po ndodh

Ndizet alarmi në Kuvend, s’dihet çfarë po ndodh

37
Advertisement

Në mëngjesin e së mërkurës është ndezur alarmin në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

Por punonjësit dhe deputetët që ishin në objekt s’ditën se çfarë po ndodh dhe si të reagonin.

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musli ka shpërndarë një video ku dëgjohet se alarmi është ndezur në objektin e Kuvendit.

Por as ajo s’pati informata se përse u lëshua ai.

“Alarm në Kuvend, se din njeri a me hy brenda a me dale jashte….”, shkroi ajo./IndeksOnline/