Home Lajmet Jam 36 vjeqare singell jetoj në prishtin kerkoj diken per lidhje martesore...

Jam 36 vjeqare singell jetoj në prishtin kerkoj diken per lidhje martesore ose…

106
Advertisement

Pershendetje jam vlora nga prishtina 36 vjeqare jam singell kam te mbaruar fakultetin e edukimit punojnë nje pun private jam shum e bukur dhe terhqse

Nuk asht qe ska meshkuj po po du permes faqes juv me kshyr qfar po shkurjn meshkujt dhe a e kan serjozisht apo jo

Une i kam kushtet e mira veturen time punen por ma me qef isha njoftu me diken qe jeton ne ch se me pelqen jeta gurbet

Ju qe jini te interesum prej moshes 35 deri 45 me shkruni vetem serjoz nuk dua diken qe ka qen i martum vetem singell flm