Home Lajmet Jam 39 vjeqare nga ferizaji jam e divorcuar kerkoj dike per ….

Jam 39 vjeqare nga ferizaji jam e divorcuar kerkoj dike per ….

133
Advertisement

Jam nga ferizaji 39 vjeqare jam e divorcuar kerkoj diken per martes qe asht serjoz .

Munsisht te jeton ne ch dhe mos te jet xheloz te jet familjar mos te ket femij

Mosha 40 -45 te ket pasuri etj

Per me shum me shkruni….