Home Lajmet Vetaksidentohet kamioni në rrugën Klinë – Ujmirë

Vetaksidentohet kamioni në rrugën Klinë – Ujmirë

52
Advertisement

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Jashanicë të Klinës, gjegjësisht në rrugën Klinë-Ujëmirë.

Si pasojë e këtij aksidenti kamioni ka dalë jashtë rrugës. Veç dëmeve materiale Klina info mëson se nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendngjarje dhe po merret me rastin.