Home Uncategorized Jam 40 vjeqare e divorcuar jam nga prishtina jetoj vetem ne banes...

Jam 40 vjeqare e divorcuar jam nga prishtina jetoj vetem ne banes kerkoj diken per

297
Advertisement

Pershendetje jam bukurija nga prishtina jam e divorcuar kam qen e martume jam nda femij nuk kam kerkoj diken serjoz.

Kerkoj diken prej moshes 40 deri 45 qe nuk ka femij dhe qe jeton ne ch

Kush asht i intetesum le tum shkrun ok