Aktualitete

Showbiz

SPORT

- Advertisment -

Seriale Turke

KURIOZITETE

TE GJITHA

lajcaku-tregon-se-cili-ishte-lajmi-me-i-rendesishem-i-vizites,-ne-kosove

Lajçaku tregon se cili ishte lajmi më i rëndësishëm i vizitës, në Kosovë

Emisari Special i BE-së Miroslav Lajcak, për dialogun Kosovë-Serbi, ka mbajtur një konferencë shtypi, në përfundim të vizitës së tij në Kosovë. Ai ka thënë...
lajm-i-mire/-procedohet-edhe-pjesa-e-dyte-e-mjeteve-per-bizneset-sipas-programit-per-rimekembje

Lajm i mirë/ Procedohet edhe pjesa e dytë e mjeteve për bizneset sipas Programit...

Ministria e Ekonomisë dhe Ambientit, sot ka bërë ekzekutimin e pjesës së dytë të mjeteve në mbështetje financiare për bizneset. “Shuma e ekzekutuar sot kap...
shikoni-si-prifti-serb,-heq-flamurin-ne-qe-ndodhet-ne-koshare-qe-nga-viti-1999

Shikoni si prifti serb, heq flamurin në që ndodhet në Koshare që nga viti...

Më 10 tetor, një prift nga rrethina e Beogradit arrit, me shumë vështirësi, pas më shumë se shtatë orësh ecje, i shoqëruar nga dy...
ky-eshte-40-vjecari-qe-vdiq-pasi-u-godit-nga-lisi-ne-mal

Ky është 40 vjeçari që vdiq pasi u godit nga lisi në mal

Ky është 40 vjeçari nga Kamenica, që vdiq pasi u godit nga lisi në mal Ngushllime familjes The post Ky është 40 vjeçari që vdiq...
dafina-pozon-‘topless’-para-pasqyres,-merr-vemendjen-me-tatuazhet-te-pjesa-e-gjoksit

Dafina pozon ‘topless’ para pasqyrës, merr vëmendjen me tatuazhet te pjesa e gjoksit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është duke shijuar...

SHENDETESI

- Advertisment -