Aktualitete

Këngëtari i njohur shqiptar përfshihet në një aksident me makinë

Këngëtari shqiptar përfshihet në një aksident trafiku. Këngëtari i njohur, Sabiani është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident që ka ndodhur në Tiranë. Ka qenë...

Showbiz

SPORT

- Advertisment -

Seriale Turke

KURIOZITETE

TE GJITHA

vucic-thote-se-ju-kum-lutur-albinit-qe-njesia-speciale-mos-shkoje-ne-veri

Vucic thotë se ju kum lutur Albinit që njësia speciale mos shkojë në Veri

Aleksandar Vucic thoot se ju kam lutur kryeministrit kurti mos te hyn ma ne veri muns te tensionet situata. Vuçiq porosit Kryemisnitrin kurti që agjensitë...

Parashikimi i motit: Temperaturat nga nesër ndryshojnë në mënyrë drastike

Ndryshim drastik nga e shtuna: Parashikimi i motit për nesër. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se përgjatë ditës së nesërme temperaturat mund të shkojnë...
historia-e-“kroit-te-mbretit”-ne-korrotice-te-drenasit-(video)

Historia e “Kroit të Mbretit” në Korroticë të Drenasit (VIDEO)

Në fshatin Korroticë, të Drenasit gjendet një krua, për të cilin thuren legjenda të shumta. Bëhet fjalë për “Kroin e Mbretit”, i cili sipas banorëve...
vendosen-shkronja-te-medha-“uck”-ne-kete-fshat-te-kosoves

Vendosen shkronja të mëdha “UÇK” në këtë fshat të Kosovës

Veteranët vendosin shkronjat UÇK në një fshat të Malishevës. Veteranët e UÇK-së në shenjë nderimi për heronjtë, dëshmorët dhe martirët e lirisë, kana vendosur shkronjat...

Jam 50 vjeqare nga Prishtina jam e divorcuar kerkoj ….

Jam nga prishtina 50 vjeqare me burr jam nda qe 5 vjet kerkoj burr qe asht i ndam si un qe nuk...

SHENDETESI

- Advertisment -